record-store-day-spotkania-z-artystami

Record Store Day - spotkania z artystami

W ramach Record Store Day w Polsce, już w najbliższą sobotę 12 czerwca, fani polskiej muzyki będą mogli spotkać się z wybranymi artystami, których płyty są wydawane z okazji tego święta.

Już w sobotę o 11:00 zapraszamy na spotkanie z fantastyczną żeńską grupą wokalną, legendą polskiej muzyki rozrywkowej, zespołem Alibabki! Podczas spotkania powspominamy historię grupy, porozmawiamy o nowej płycie, której żółty winyl będzie miał premierę właśnie podczas Record Store Day. Premierowy album „Tribute To Alibabki” zawiera materiał z kultowego już singla ska Alibabek z 1965 roku oraz nowe wersje utworów! Na płycie znaleźć można dwa utwory w niepublikowanych wersjach radiowych oraz cały materiał nagrany na nowo przez Alibabki w 2016 roku z towarzyszeniem The Bartenders.

W sobotę o 13:00 natomiast zapraszamy na spotkanie z Maciejem Werkiem, liderem zespołu Hedone, którego najnowszy album zatytułowany „2020” także będzie miał premierę 12 czerwca podczas Record Store Day.
Fani będą mieli okazję nie tylko porozmawiać, ale także zdobyć autograf na płycie i zapozować do zdjęć z artystami.

Oba spotkania odbędą się w warszawskim sklepie Winylowa na ulicy Morcinka 5/17.
Dodatkowo, jeśli ktoś nie zdąży na spotkanie z Maćkiem Werkiem do Winylowej, zapraszamy na godzinę 14:00 na kolejne spotkanie z artystą. Tym razem na Kolejową 45 do salonu Nautilus.

Record Store Day - spotkania z artystami

Record Store Day - spotkania z artystami

https://recordstoredaypolska.com
kontakt@recordstoredaypolska.com

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE