6-filmow-rozwijanych-na-doc-lab-poland-w-selekcji-61-kff

6 filmów rozwijanych na Doc Lab Poland w selekcji 61. KFF!

Aż sześć dokumentów rozwijanych na poprzednich Doc Lab Poland znalazło się w programie 61. KFF. Są wśród nich m.in. najnowsze filmy Zofii Kowalewskiej, Rafaela Lewandowskiego i Piotra Szczepańskiego.

Jedyne polskie filmy, które zakwalifikowały się do Międzynarodowego Konkursu Dokumentalnego KFF były rozwijane podczas warsztatów Doc Lab Poland.
Pierwszym z nich jest „Antybohater” w reżyserii Michał Kawecki (prod. Maria Siniarska, Unlimited Film Operations), drugi to „Spacer z Aniołami” Tomasza Wysokińskiego (prod. Piotr Kobus, Agnieszka Drewno, Manana).
Oba tytuły znalazły się także w Konkursie Polskim: „@miriamfrompoland” Piotra Szczepańskiego (prod. Anna Pachnicka, Anagram) oraz „Tylko wiatr” w reżyserii Zosi Kowalewskiej (prod. Stanisław Zaborowski, Daria Ciesielska, Silver Frame).

Do Panoramy Polskiego Dokumentu trafiły z kolei „Herbert. Barbarzyńca w ogrodzie”, reż. Rafael Lewandowski (prod. Maria Blicharska, Donten & Lacroix Films), oraz „Furia”, reż. Krzysztof Kasior wyprodukowana przez Adama Ślesickiego i Fundację Filmową im. Władysława Ślesickiego.
Oba filmy będą miały polskie premiery podczas tegorocznego 18. Festiwalu Millennium Docs Against Gravity.

6 filmów rozwijanych na Doc Lab Poland w selekcji 61. KFF!, mat. prasowe

6 filmów rozwijanych na Doc Lab Poland w selekcji 61. KFF!, mat. prasowe

więcej informacji: doclab.pl/pl_PL

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE