kagyuma-okularnice

KAGYUMA „Okularnice”

KAGYUMA powraca z nowym albumem Okularnice, który zapowiada kultowy utwór Ballada o pancernych, wykonywany niegdyś przez Edmunda Fettinga, z zupełnie nowym, niezwykle współczesnym przesłaniem!

KAGYUMA powraca z nowym albumem Okularnice, który promuje kultowy utwór Ballada o pancernych, wykonywany niegdyś przez Edmunda Fettinga w serialu Czterej pancerni i pies, z zupełnie nowym, niezwykle współczesnym przesłaniem! Ballada o pancernych w wykonaniu zespołu stała się swoistym manifestem dzisiejszych kobiet walczących z niedoścignionymi i utopijnymi ideałami.

KAGYUMA to kobiecy kwartet tworzący soundtheatre w oparciu o harmonijne brzmienia wokalne i ciekawe instrumentarium. Nowy album zespołu zostaje przełamany elektronicznym, mocno współczesnym brzmieniem, co ukazuje artystki w zupełnie nowym świetle.

Płyta Okularnice poświęcona jest pamięci Agnieszki Osieckiej, która towarzyszy zespołowi niemalże od początku istnienia. Zestawienie tych czterech energii na płycie Okularnice tworzy nieco awangardowy obraz Poetki, który po raz kolejny dowodzi ponadczasowości jej twórczości.

Premiera albumu odbędzie się w dniu urodzin Agnieszki Osieckiej:
9 października 2019 r.

"Okularnice" - KAGYUMA

 facebook.com/kagyuma/instagram.com/kagyuma_music/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE