4-festiwal-trzycztery-konteksty-kontrasty-konfrontacje

4. Festiwal “TRZY-CZTE-RY Konteksty. Kontrasty. Konfrontacje.”

Fundacja Przypływ kultury oraz dyrektor artystyczny Maciej Grzybowski zapraszają na 4 odsłonę Festiwalu muzycznego "TRZY-CZTE-RY Konteksty. Kontrasty. Konfrontacje.", który odbędzie się w dniach 28 maja -19 czerwca w Studiu Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego

Festiwal muzyczny "TRZY-CZTE-RY Konteksty. Kontrasty. Konfrontacje." to wyjątkowe i prestiżowe wydarzenie w polskim pejzażu wydarzeń artystycznych. Poprzez swoje założenia i starannie dobrany program łączy w sobie elementy ponadczasowości dzieła i jego aktualności. Utwory niekiedy kontrastowo ze sobą zestawione dają możliwość do ich wzajemnej konfrontacji, jednak głównie chodzi tu o konfrontację słuchacza z nowymi wizjami artystycznymi, co ukazuje naszej percepcji nowe konteksty.

Festiwal na tle innych wyróżnia się poprzez możliwość intensywnego kontaktu publiczności z występującymi muzykami na panelu dyskusyjnym, odbywającym się po każdym koncercie. Muzyka żyje na estradzie i poza nią. Przełamujemy granicę między muzykami a słuchaczami.

Ty słuchasz muzyki i muzyka słucha Ciebie.

Bilety w cenie 20 - 35 zł dostępne na stronie Polskiego Radia (studianagran.com.pl), Bilety24 (polskieradio.bilety24.pl) oraz w kasie na godzinę przed koncertem.

Studio Koncertowe im. Witolda Lutosławskiego
ul. Modzelewskiego 59

Parking przed Studiem jest udostępniany publiczności na czas koncertów.

Festiwal “TRZY-CZTE-RY Konteksty. Kontrasty. Konfrontacje.” jest realizowany przez Fundację Przypływ Kultury pod kierunkiem dyrektora artystycznego Macieja Grzybowskiego. Projekt współfinansowany jest przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Związek Artystów Wykonawców STOART, Urząd miasta stołecznego Warszawy oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Koncert inauguracyjny pod patronatem Polskiego Wydawnictwa Muzycznego w ramach przedsięwzięcia TUTTI.pl promującego wykonawstwo muzyki polskiej

4. Festiwal “TRZY-CZTE-RY  Konteksty. Kontrasty. Konfrontacje.”

4. Festiwal “TRZY-CZTE-RY Konteksty. Kontrasty. Konfrontacje.”

Szczegółowy program dostępny na stronie internetowej Festiwalu: festiwaltrzycztery.pl/ ;

facebook.com/festiwaltrzycztery/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE