dominobajki

DOMINOBAJKI

Koncert interaktywny
dla dzieci w wieku 6-12 lat i ich rodziców

Sobota 9 grudnia 2023 r., godz. 11:00

Terminal Kultury Gocław
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 24, Warszawa

Organizator: Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej

Sobotnie przedpołudnie to świetna pora na muzyczne układanki. Tym bardziej więc warto wybrać się z dziećmi (w wieku 6-12) na koncert „Dominobajki” z muzyką Jarosława Siwińskiego.

Jak spędzimy czas? Będziemy układać bajki jak muzyczne domino, wystąpią świetni artyści i oczywiście będziemy się świetnie bawić.

Utwór „Dominobajki” składa się z 15 działających na dziecięcą wyobraźnię abstrakcyjnych, bajkowych elementów, jak Rycerz Atanazy, Srebrne Orzechy, Rakieta Kosmiczna, Drzwi, Gonitwa itd., z których uczestnicy koncertu komponują własne mikroopowieści. Następnie muzycy grają te opowieści, wykonując stosowne fragmenty w ustalonej przez dzieci kolejności. W wykonywaniu części z nich udział ma także publiczność.

Koncert odbędzie się w sobotę 9 grudnia o godz. 11:00 w Terminalu Kultury Gocław przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 24.

🍀 Wstęp jest bezpłatny. Bezpłatne wejściówki można pobrać ze strony
https://biletyna.pl/koncert/DOMINOBAJKI-koncert-muzyki-wspolczesnej-dla-dzieci lub w kasie/biletomacie w Terminalu Kultury.

Wykonawcy: Jarosław Siwiński (fortepian), Leszek Lorent (perkusja) oraz Małgorzata Kołcz (przewodnik publiczności).

Informacja o koncercie: https://fb.me/e/gfDvPuVXp

🍀 Jak zawsze, zapraszamy również do udziału dzieci ze specjalnymi potrzebami i ich rodziców. Prosimy o informację, jeśli będzie potrzebna pomoc w Waszym uczestnictwie w koncercie.

Do zobaczenia!

DOMINOBAJKI, koncert interaktywny

DOMINOBAJKI, koncert interaktywny

„Dominobajki” odbywają się w ramach projektu Polskiego Towarzystwa Muzyki Współczesnej „Warszawa kreatywna 2023”, współfinansowanego przez m.st. Warszawę.

Organizator: Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej | Współfinansowanie: Miasto Stołeczne Warszawa | Współpraca: Terminal Kultury Gocław, Agencja Muzyczna Art Deco Group | Patroni medialni: TVP Kultura, POLMIC.PL - Polskie Centrum Informacji Muzycznej, Presto Junior, Warszawa za darmo - waw4free, wolnasobota.pl, cameralmusic.pl

#ptmw1923 #dominobajki #muzykawspolczesna #przedszkole #szkola #warszawakreatywna

VOD

Informacje kulturalne, 31.12.2023

Informacje kulturalne, 30.12.2023


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE