festiwal-poezji-spiewanej-i-piosenki-aktorskiej-forma

Festiwal Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA

Kultura i mądrość słowa, może stanowić pomost wszelkiego porozumienia, tu i teraz. Piosenka zaś staje się nośnikiem przekazu, który niesie za sobą takie wartości jak dobro, piękno człowieka i natury.

Oprócz konkursowych przesłuchań uczestników zaplanowano także wieczorne koncerty: w piątek wystąpi duet DIC.ABC ze stand-upem muzycznym pt. „Gloria Amore Victis”. W sobotę na scenie pojawi się zespół Ciepłe popołudnie, a niedzielny wieczór rozpocznie koncert finałowy festiwalowych finalistów a zakończy go koncert Anny Marii Jopek.

Wydarzeniami towarzyszącymi tegorocznej edycji festiwalu jest: w środę 11.10 spektakl „Poczwórne salto mortale” w wykonaniu Akademii teatru Młodego Aktora, który skupia się na twórczości Mrożka, próbując ująć jego surrealistyczną wyobraźnię i wyczucie absurdu oraz, w czwartek 12.10, recital Olgi Gwizdały
pt. „Z wiatru i mgły”. Artystka młodego pokolenia, bez kompleksów, w oryginalny sposób udowadniająca, że marzenia spełnią się jeśli wyznaczymy sobie cele na miarę własnych możliwości i świadomie je realizujemy.

Spotkajmy się w Barcinie, spotkajmy się na FORMIE.

Miejski Dom Kultury w Barcinie,
13-15.10.2023


Festiwal Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA

Festiwal Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA

https://mdkbarcin.com.pl/
https://www.facebook.com/kulturabarcin

VOD

Informacje kulturalne, 10.07.2024

Informacje kulturalne, 03.07.2024


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE