koncert-stanislawy-celinskiej

KONCERT STANISŁAWY CELIŃSKIEJ

Gościną tegorocznego KOZZI Film Festiwalu będzie aktorka i pieśniarka Stanisława Celińska. Koncert Artystki wraz z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko zaplanowano na 3 czerwca.

Koncert znanej i cenionej Stanisławy Celińskiej z towarzyszącym Jej od lat zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, na które składają się największe przeboje artystki z ostatnich lat. Utwory te są przesycone miłością, najskrytszymi pragnieniami i tęsknotami, co czyni je niezwykle poruszającymi.
Ta niepowtarzalna i wyjątkowa pieśniarka potrafi swoim talentem oczarować słuchaczy w każdym wieku. Dzięki emocjonalnemu przesłaniu odzwierciedlonemu w cudownych, poetyckich słowach oraz wspaniałemu zestawieniu nut, koncert ten daje wytchnienie i skłania do zadumy. Jest on antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie czy pochmurny dzień.

Wyjątkowe teksty utworów, które dają ukojenie, spokój i wsparcie oraz składają się na ten niezapomniany koncert, wyszły spod pióra Stanisławy Celińskiej. Za kompozycje i aranżacje, które potrafią zawładnąć wyobraźnią, odpowiedzialny jest Maciej Muraszko. Ten duet to gwarancja wspaniałego klimatu oraz niepowtarzalnych chwil.

STANISŁAWA CELIŃSKA
Znakomita i wszechstronna aktorka, uwielbiana przez publiczność, w ostatnich latach dała się poznać jako równie wybitna i doceniana piosenkarka. Jej wyjątkowe i emocjonalne interpretacje, empatia oraz charyzma powodują, że jej widownia składa się z osób w każdym wieku. I nie bez powodu - na jej płytach każdy znajdzie coś dla siebie.

3 czerwca, godz. 19.00,
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida
Zielona Góra, al. Wojska Polskiego 9


Bilety dostępne na https://abilet.pl/

Koncert Stanisławy Celińskiej

Koncert Stanisławy Celińskiej

https://biblioteka.zgora.pl/

VOD

Informacje kulturalne, 31.12.2023

Informacje kulturalne, 30.12.2023


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE