mazowiecki-instytut-kultury-w-warszawie-zaprasza

Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie zaprasza

Koncert Ars Latrans Orchestra z cyklu OPEN SOUND

12 czerwca (poniedziałek) o godzinie 19.00
Ulica Elektoralna 12

Ars Latrans Orchestra to autorski projekt muzyczny stworzony specjalnie na, organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu. Y2K to mieniące się kolorami muzyczne historie, którym przez pryzmat przeszłości artyści nadali łatkę teraźniejszości.

Warstwa muzyczno-liryczna stanowi odzwierciedlenie pewnego procesu przemiany, która dokonywała się w każdym z nas na przełomie lat 90 i 00, w momencie wchodzenia w nieznane, naznaczone obawą, jak i obdarzone cudowną nadzieją na nowe, lepsze jutro w nadchodzącym tysiącleciu.

Skład:
Aleksandra DĄBROWSKA (Odet) – wokal
Grzegorz WARDĘGA (Runforrest) – gitara, wokal
Nikodem DYBIŃSKI (dybiński) – klawisze
Konrad NIKIEL (koko die) – bass
Piotr WYKURZ (Clock Machine/kidei) – perkusja
Radek BARANOWSKI – gitara

Cykl koncertów OPEN SOUND prezentuje młodych wokalistów muzyki alternatywnej. Jest to tylko 5 koncertów w roku kalendarzowym. Chcielibyśmy aby cykl ten w przyszłości stał się ważną sceną, na której miejsce znajdą interesujący wokaliści, mający na swoim koncie pierwsze sukcesy artystyczne. Będziemy starali się także wspierać tych artystów w rozwoju ich kariery. Do tej pory gościliśmy na koncertach: Ifi UDE, BOVSKA, Chłopcy kontra Basia, T/Aboret, Meek, Oh Whay?, Barbara WROŃSKA, Arek KŁUSOWSKI, Heleine VIS, KASAI. Celem projektu jest stworzenie przez MIK wartościowej oferty kulturalnej dla środowiska sympatyków muzyki alternatywnej.

Następne koncerty w tym roku odbędą się 16 października i 20 listopada.

Na koncercie będzie dostępna pętla indukcyjna.

Koncert Ars Latrans Orchestra z cyklu OPEN SOUND

Koncert Ars Latrans Orchestra z cyklu OPEN SOUND

Wydarzenie biletowane. Bilety dostępne w kasie MIK oraz na https://bilety.mik.waw.pl/

VOD

Informacje kulturalne, 27.09.2023

Informacje kulturalne, 26.09.2023


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE