Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji największego w Polsce programu stypendialnego. e-Bank Talentów 2021 jest to pionierski projekt skierowany do najzdolniejszych młodych artystów od 13 do 22 roku życia z całej Polski.
Misją naszego programu jest odnalezienie najbardziej uzdolnionych artystycznie młodych muzyków oraz zapewnienie im pomocy w budowaniu kariery.
W ramach programu każdy z 40 wyłonionych stypendystów otrzyma możliwość indywidualnych lekcji mistrzowskich oraz spotkań z wybitnymi autorytetami z dziedzin pokrewnych - pomocnych w budowaniu kariery. Zajęcia poprowadzą m.in. @Adam Sztaba, @Jakub Józef Orliński, Krzesimir Dębski, @Grupa MoCarta, Marek Sierocki oraz wielu innych.
Podczas II edycji stypendyści dowiedzą się jak zbudować zespół, współpracować z mediami, jak chronić swoje prawo intelektualne - autorskie oraz jak rozpocząć komponowanie muzyki filmowej. Ponadto w ramach programu każdy stypendysta zgłębi tajniki produkcji muzycznej, prezencji medialnej, podstaw improwizacji, PR-u i rozwoju osobistego.
W ramach programu e-Bank Talentów 2021 prowadzimy nabór do klas:
akordeonu - Klaudiusz Baran,
wiolonczeli - Tomasz Strahl, @Jakub Dubik, @Marcin Zdunik, Piotr Hausenplas,
skrzypiec - @Agata Szymczewska, @Janusz Wawrowski, @Jakub Jakowicz,
altówki - @Katarzyna Budnik,
saksofonu - @Paweł Gusnar.
Aby wziąć udział w programie należy:
1. Nagrać krótki materiał audio-video prezentujący umiejętności artystyczne.
2. Wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy na banktalentow.com/aplikuj.
Do poprzedniej edycji programu zgłosiło się ponad pół tysiąca osób z całej Polski!
Przypominamy, że zgłoszenie i udział w programie są całkowicie darmowe a w przypadku takiej samej punktacji konkursowej decyduje kolejność zgłoszeń.
Organizatorem projektu jest Fundacja Master Art.
Głównymi partnerami programu jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Instytut Muzyki i Tańca.
Aplikacje do programu przyjmujemy do dnia 25 czerwca 2021.

Pionierski program stypendialny 2021
@ na początku niektórych nazwisk stanowią ułatwienie do oznaczenia konkretnych pedagogów biorących udział w naszym programie w mediach społecznościowych (facebook, instagram).