festiwal-kryminalu-retro-kryminalny-magiel

Festiwal Kryminału Retro - “Kryminalny Magiel”

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu wraz z GOK Hutnik, Muzeum w Gostyniu i Wydawnictwem „Oficynka” organizuje od 15 do 17 października 2020 r. Festiwal Kryminału Retro „Kryminalny Magiel”.

W dniach od 15 do 17 października 2020 roku w Gostyniu odbędzie się Festiwal Kryminału Retro „Kryminalny Magiel”. Jest to jedna z największych tego typu imprez w Polsce. Uczestniczyć w niej będą największe gwiazdy polskiego kryminału, m.in. Marek Krajewski, Ryszard Ćwirlej, Marcin Wroński.

Program Festiwalu obejmuje spotkania z pisarzami, warsztaty pisarskie, kryminalistyczne, detektywistyczne, pokaz filmów kryminalnych, wystawy retrokryminalistyczne, mody i samochodów retro, escape room z zagadką kryminalną, kryminalne gry narracyjne, miejskie spacery szlakiem bohatera literackiego. Przeprowadzony zostanie również konkurs na najlepszy retrokryminał wydany w Polsce w 2019 roku.

Organizatorami Festiwalu są: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”, Muzeum w Gostyniu i Gdańskie Wydawnictwo „Oficynka”.

Kiedy i gdzie:

15 - 17 października 2020r.
w takich miejscach jak:
- Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu
- Muzeum w Gostyniu
- Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik
- Kino "Pod Kopułą"
- Rynek w Gostyniu
- Sąd Rejonowy w Gostyniu
- Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu
- Restauracja Loft

Festiwal Kryminału Retro - “Kryminalny Magiel”

Festiwal Kryminału Retro - “Kryminalny Magiel”

kryminalnymagiel.gostyn.pl/
facebook.com/KryminalnyMagiel/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE