noc-detektywow-w-bibliotece

Noc detektywów w Bibliotece

W ramach cyklu „Street-Book”, stanowiącego jeden z elementów bibliotecznego projektu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie
pt. „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka. Edycja 2”
25 września br. organizujemy wieczorne śledztwo pn. „Noc detektywów”.

Zabawa polega na rywalizacji 3 grup złożonych z młodych śledczych, których zadaniem będzie odnalezienie ukrytego skarbu. Uczestnicy, pod przewodnictwem Krzysztofa Petka – dziennikarza, autora książek, organizatora wypraw, instruktora survivalu i pomysłodawcy scenariusza wydarzenia, będą musieli rozwiązywać zagadki logiczne i wykazać się sporą spostrzegawczością.

Akcja rozpocznie się o godz. 18.00 prezentacją multimedialną, omawiającą śledztwa kulturowe, prowadzone przez pisarza. Krzysztof Petek przedstawi również swoją twórczość literacką, która adresowana jest do dzieci i młodzieży. Po tej części rozpocznie się gra terenowa, zakończona ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród zwycięskiej drużynie.

Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Głównej.

Projekt „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka. Edycja 2” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Noc detektywów w Bibliotece

Noc detektywów w Bibliotece

www.biblioteka.jaw.pl/start/
pl-pl.facebook.com/bibliotekajaworzno

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE