program-stypendialny-ebank-talentow

Program Stypendialny e-Bank Talentów.

e-Bank Talentów to pionierski program stypendialny mający na celu pomoc wybitnie uzdolnionej młodzieży od 13 do 21 roku życia z całej polski. Zgłoszenie oraz udział w programie jest darmowy.

e - Bank Talentów to pierwszy tego typu program w Polsce. Jego celem i misją jest odnalezienie najbardziej uzdolnionych artystycznie młodych muzyków oraz zapewnienie im pomocy w budowaniu kariery. Udział w zajęciach e-banku talentów stwarza możliwość nawiązania kontaktu z artystami o międzynarodowej renomie oraz udziału w e-zajęciach z zakresu m.in podstaw komunikacji medialnej czy budowania marki własnej. Poprzez swoją działalność fundacja dąży do wyrównania szans społecznych wyróżniającej się pod względem umiejętności muzycznych młodzieży.

Program jest skierowany do wybitnie utalentowanej młodzieży w wieku od 13 do 21 roku życia z całej Polski. Udział w programie jest darmowy.

Program odbywa się całkowicie w internecie i trwa od 11 lipca 2020 do 15 sierpnia 2020.

Publikacja materiałów z e-lekcji oraz e-wykładów nastąpi do 30 września 2020.

Nabór do programu trwa do 10 lipca 2020. Program rusza od 11 lipca 2020.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Master Art.

Program został dofinansowany ze środków narodowego centrum kultury w ramach programu „kultura w sieci”

Program Stypendialny e-Bank Talentów.

Program Stypendialny e-Bank Talentów.

Więcej informacji o rekrutacji znajdą państwo na naszym profilu na facebooku: @fundacjabanktalentow czy stronie https://banktalentow.com/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE