short-waves-festival-2020-182308

Short Waves Festival 2020 / 18-23.08

Normalnie o tej porze wspominalibyśmy teraz te wszystkie filmy, które obejrzeliśmy razem w Poznaniu. Sytuacja na świecie wszystkich zaskoczyła i sprawiła, że musieliśmy zrewidować nasze plany na przyszłość. Patrząc wstecz, widzimy, że decyzja o przeniesieniu Short Waves Festival 2020 na sierpień była odpowiedzialna i jak najbardziej słuszna.

Z wielką radością możemy przekazać oficjalnie nowe daty pierwszej letniej edycji Short Waves Festival. Zapraszamy Was do Poznania w dniach 18-23.08 na 12. edycję Short Waves Festival pod hasłem Fixing The Future / Naprawianie przyszłości.

Sytuacja na świecie zmienia się z dnia na dzień, więc oczywiście będziemy na bieżąco reagować na zmiany. Jedno wiemy na pewno - to będzie zupełnie nowe lato, gdyż kalendarz kulturalny w Poznaniu przetasował się całkowicie. Wszystko wskazuje na to, że Short Waves będzie znów pierwszym festiwalem filmowym w naszym mieście.

Wciąż pracujemy nad programem i organizacją sierpniowej odsłony. W międzyczasie, będziemy prowadzić działalność online, która stała się w obecnej sytuacji jedynym racjonalnym rozwiązaniem. Przykładem takiej akcji będzie premiera online naszego programu Short Waves on Tour.

Zapraszamy na nasze social media, gdzie będziemy o wszystkim informować na bieżąco!

Polecamy My Darling Quarantine Short Film Festival, czyli inicjatywę, którą współtworzymy. To festiwal krótkich metraży online, gdzie można głosować na ulubione filmy i wspierać finansowo organizację Lekarze bez Granic oraz twórców i wybrane instytucje kultury, w które uderzył obecny kryzys związany z koronawirusem.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia, spokoju i do zobaczenia w sierpniu w Poznaniu!

Short Waves Festival 2020 / 18-23.08

Short Waves Festival 2020 / 18-23.08

www.shortwaves.pl/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE