plyta-oli-jas-jasna

Płyta Oli Jas – „JASNA”

Już 14 lutego 2020 roku odbędzie się premiera debiutanckiej płyty Oli Jas „JASNA”. Krążek łączy portugalskie słońce z polską melancholią.

Album zawiera głównie autorskie kompozycje wokalistki, ale usłyszymy na nim też brazylijską sambę czy polski temat ludowy, ponieważ - jak sama artystka mówi - właśnie te dwa światy: polski i luzofoński łączą się na jej płycie. Polskie słowo i polska melancholia, jednak okraszone światłem Portugalii, które bez wątpienia wnosi producent i zarazem członek zespołu jako gitarzysta, znany świetnie polskiej publiczności, João de Sousa. Portugalczyk nie tylko aranżował utwory i grał, ale również gościnnie występuje w dwóch duetach jako wokalista. Ola nie ukrywa, że od lat to właśnie luzofońska muzyka jest jej największą inspiracją i chociaż szuka w swojej twórczości własnego języka, to wierzy, że w jej polskich utworach słuchacze będą mogli usłyszeć te wpływy.

Ola Jas to wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów i piosenek. Jej koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności, którą uwodzi aksamitnym, zmysłowym głosem.

Na wiosnę Ola rusza w trasę koncertową po Polsce.

Płyta Oli Jas – „JASNA”

Płyta Oli Jas – „JASNA”

Szczegółowe informacje o płycie i występach: facebook.com/olajasmusic/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE