Zaczaruje, ale nie uśpi.
Nowość na rynku muzycznym! Pojawi się płyta „Hip Not Ik Beats” z 12 utworami. To krążek dla tych, co kochają muzykę elektroniczną, instrumentalną i eksperymentalną. – Ma ona wprowadzić słuchacza w hipnotyczny stan – mówi twórca i producent muzyczny, który kryje się pod pseudonimem Trip Flyer.
Na krążku znajdują się takie utwory jak: „Merkury”, „Annette”, „x2018”, „Błysk”, „Gwiazdy”, „Domino”, „Caroline Tattoos”, „A Thousend a Dreams”. Łącznie jest ich 12.
Singel promujący album jest zatytułowany „A ja nadal tam”. 40-minutowy materiał powstawał przez dwa lata i jest wynikiem osobistych przeżyć producenta.
– Utwór „Annette” powstał, gdy poznałem fantastyczną dziewczynę w Koszalinie, ,,Domino” wtedy, gdy wszystko się posypało i odeszła do innego – zdradza Trip Flyer. Natomiast utwór „Noc” powstał po koncercie Guziora w Chojnicach.
Autor inspirował się też książkami o rozwoju osobistym, jak „16 Praw Sukcesu” Napoleona Hilla czy ,,Kodex wygranych” Krzysztofa Króla. Muzyk tworząc płytę, spędził też godziny na koncertach i w klubach muzycznych. Na krążku znalazły się takie gatunki jak: chillout, ambient, electro hop oraz hip hop instrumentalny.
Album będzie już na rynku od listopada 2019.
– Płyta ma za zadanie wprowadzić słuchacza w hipnotyczny stan, zaczarować go. Jednak jest to na tyle bezpieczne, że spokojnie możesz prowadzić auto przy tych utworach – zapewnia Trip Flyer i zachęca do wysłuchania płyty.
Wytwórnią muzyczną krążka jest Soliton z Sopotu, który również zajął się jego dystrybucją.

płyta „Hip Not Ik Beats”
Patronat objęła TVP Kultura, Radio Wataha, Radio Lwów, Radio Sudety 24 oraz Radio Mors.