39-scena-tanca-studio

39. Scena Tańca Studio

Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na ostatnią w tym roku 39. Scenę Tańca Studio. 13 i 14 października odbędzie się drugie spotkanie z cyklu „Słowa przychodzą później”, przygotowane przez Joannę Chitruszko i Sonię Nieśpiałowską-Owczarek.

Październikowa odsłona rozpocznie się propozycją dla dzieci i ich opiekunów - warsztat turlania i zabaw choreograficznych poprowadzą Anna i Krzysztof Skolimowscy. W programie 39. STS znalazły się spektakle: „Matryca [Prześwit]” Pawła Grali, „Mute” Janusza Orlika, „kompozycja_trzecia rzeczywistość” Anny Piotrowskiej, Joanny Chitruszko i Aleksandry Piotrowskiej oraz „Dzisiaj, Wszystko” Teatru Dada von Bzdülöw w choreografii Jakuba Truszkowskiego.

Główną ideą projektu Scena Tańca Studio, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgalerię, przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jest wprowadzenie tańca w jego szerokim ujęciu do przestrzeni ściśle teatralnej. Od początku istnienia STS odbyło się już 38 tego rodzaju odsłon, z blisko 300 wydarzeniami: spektaklami, warsztatami, pokazami filmowymi, w których łącznie uczestniczyło ponad 25 tysięcy widzów.

Organizatorzy:
Instytut Muzyki i Tańca i STUDIO teatr galeria
Przy wsparciu Biura Kultury m.st. Warszawy

Dofinansowano ze środków:
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

39 Scena Tańca Studio

39 Scena Tańca Studio

Szczegółowe informacje: teatrstudio.pl/pl/aktualnosci/39-scena-tanca-studio-13-14-pazdziernika

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE