charytatywny-koncert-od-bogurodzicy-do-mazurka-dabrowskiego-adam-strug-zaprasza

Charytatywny koncert "Od Bogurodzicy do Mazurka Dąbrowskiego" Adam Strug zaprasza

Razem gramy i pomagamy w Starych Babicach

Zespoły Adama Struga, Monodia Polska i jego instrumentalna kompania, wystąpią w koncercie charytatywnym w dniu 20 października 2019 r. w Domu Kultury Stare Babice.

Na całość złożą się trzy części: koncert Monodii Polskiej pt. "Od Bogurodzicy do Mazurka Dąbrowskiego", występ finalistów przesłuchań zorganizowanych przez Stowarzyszenie Działajmy Razem i zabawa taneczna - na której zagra, wspomniana wcześniej, instrumentalna kompania Adama Struga.

Przesłuchania odbyły się w dwóch terminach we wrześniu. Finaliści amatorzy reprezentują wysoki poziom artystyczny. Specjalnie dla nich Adam Strug rozszerzył formułę koncertu. Będziemy mieli okazję oglądać i słuchać starszych i młodszych mając w pamięci, że zdecydowana większość z nich to mieszkańcy gminy Stare Babice a kilku związanych jest babicką podstawówką! Wielka scena i wspaniała, życzliwie nastawiona publiczność to dobre doświadczenie na ich artystycznej drodze.

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów oraz wszystkie środki zebrane przez szkolny wolontariat do oznaczonych puszek w czasie imprezy zostaną w całości przeznaczone na pomoc rodzinie Pani Agnieszki z Koczarg. Zbiórka publiczna zarejestrowana została w dniu 26 lutego 2019 r. pod numerem 2019/996/KS „na rzecz pomocy rodzinie Agnieszki, gmina Stare Babice”.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w tym trzyczęściowym koncercie.

Pomysłodawcą przesłuchań i koncertu jest Stowarzyszenie Działajmy Razem a organizację koncertu współdzieli z Wójtem Gminy Stare Babice oraz Domem Kultury Stare Babice pod Patronatem Honorowym Starosty Warszawskiego Zachodniego.

Koncert organizowany jest w formule Non Profit. Największym zyskiem, jaki zamierzamy osiągnąć, jest pobudzenie wzajemnej życzliwości i zachęcenie do zwrócenia uwagi na drugiego człowieka.

Charytatywny koncert

Charytatywny koncert "Od Bogurodzicy do Mazurka Dąbrowskiego" i zabawa taneczna. Adam Strug & Monodia Polska & Company

Bilety można kupić na stronie biletyna.pl/ oraz w kasie Domu Kultury. Każdy bilet to realna pomoc udzielona rodzinie w potrzebie.

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE