19-festiwal-ogrody-muzyczne-z-biegiem-loary

19. Festiwal Ogrody Muzyczne. Z biegiem Loary

19. Festiwal Ogrody Muzyczne odbędzie się w dniach od 30 czerwca do 28 lipca 2019 w Warszawie, w pawilonie koncertowym na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Warszawie. W programie: opera, balet, film i koncerty - w wersji na żywo i na dużym ekranie.

19. Festiwal Ogrody Muzyczne odbędzie się w dniach od 30 czerwca do 28 lipca 2019 w Warszawie, w pawilonie koncertowym na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Warszawie, udekorowanym kwiatami. Gościem Honorowym tegorocznej edycji został Region Centralny - Dolina Loary ze środkowej Francji (Region Centre-Val de Loire).

Jak co roku, na program Festiwalu składają się: opera, balet, film i koncerty - w wersji na żywo i na dużym ekranie. W ramach Festiwalu odbędą się retransmisje najlepszych produkcji operowych i baletowych – między innymi z Metropolitan Opera (Traviata, Aida i Dziewczyna z Zachodu) oraz Teatru Bolszoj (Sylfida, Bajadera i Suita Carmen & Pietruszka).

W programie 19. Edycji Festiwalu „Ogrody Muzyczne” znalazły się także filmowe zapisy koncertów – tu w rolach głównych Hans Zimmer, André Rieu oraz Juan Diego Flórez.
Ponadto zapraszamy na filmy dokumentalne o Montserrat Caballé, zespole 2 Cellos oraz o Zygmuncie Krauze – dyrektorze muzycznym Festiwalu.

Festiwal „Ogrody Muzyczne” to także koncerty. W tym roku usłyszymy Chopin University Big Band, Janusza Wawrowskiego z Orkiestrą Smyczkową Warsaw Players, Estonian Voices oraz Agatę Zubel, Andrzeja Bauera i Cezarego Duchnowskiego.

Festiwalowi towarzyszy jak co roku cykl „Dziecięce Ogrody Muzyczne”

Pawilon koncertowy na Dziedzińcu Zamku Królewskiego w Warszawie
30 czerwca - 28 lipca 2019

19 Festiwal Ogrody Muzyczne. Z biegiem Loary

19 Festiwal Ogrody Muzyczne. Z biegiem Loary

 ogrodymuzyczne.pl/;  facebook.com/ogrodymuzyczne/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE