guitar-evol3ution-piotr-przedbora

GUITAR EVOL.3UTION | PIOTR PRZEDBORA

GUITAR EVOL.3UTION + orchestra to trzeci album z kolekcji Piotra Przedbory w wytwórni płytowej DUX. To także płyta, która ma szansę przenieść gitarę klasyczną na nowy, wyższy poziom.

Piotr Przedbora to jeden z najciekawszych i najbardziej charyzmatycznych gitarzystów młodego pokolenia w Polsce. Jego interpretacje poruszają publiczność, a albumy budzą uznanie krytyków.

GUITAR EVOL.3UTION + orchestra to trzy znakomite koncerty twórców, których bliżej przedstawiać nie trzeba: Krzysztof Penderecki, Krzysztof Meyer i Mikołaj Górecki. Wspaniała Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa, prowadzona przez wybitnych dyrygentów: Krzysztofa Pendereckiego, Macieja Tworka i Dawida Runtza. A przede wszystkim, przełomowe i pionierskie wydawnictwo dla całego muzycznego świata gitary klasycznej oraz pewnego rodzaju fenomen na polskim i zagranicznym rynku fonograficznym.

Album GUITAR EVOL.3UTION + orchestra, którego światowa premiera zaplanowana jest na 28 czerwca to obowiązkowa pozycja, która powinna znaleźć się w kolekcji każdego współczesnego melomana.

GUITAR EVOL.3UTION | PIOTR PRZEDBORA

GUITAR EVOL.3UTION | PIOTR PRZEDBORA

Płyta dostępna w salonach empik, dobrych sklepach muzycznych i na www.dux.pl/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE