10-lat-soundedit-dekada-pod-znakiem-czlowieka-ze-zlotym-uchem

10 lat Soundedit – dekada pod znakiem „Człowieka ze Złotym Uchem”

Jubileuszowa edycja Festiwalu Soundedit rozpocznie się w łódzkim Klubie Wytwórnia już 25 października i będzie trwała cztery dni. Organizatorzy zadbali o wyjątkowe koncerty, rozbudowany program warsztatów oraz moc dodatkowych atrakcji.

W tym roku Nagrodę „Człowieka ze Złotym Uchem” otrzymają: Katarzyna Nosowska, Giorgio Moroder oraz Andrzej Korzyński. Koncerty rozpoczną się w Łodzi w czwartek 25 października. Na scenie Klubu Wytwórnia pojawi się zespół The Orb. Artyści poprzedzą występ formacji Orbital. Podczas aftertparty koncert zagra Reni Jusis.

26 października w Klubie Wytwórnia koncertowy wieczór rozpocznie grupa The Opposition. O 20:30 na scenie pojawi się formacja Morcheeba. Podczas piątkowego afterparty wystąpią zespoły: 19 Wiosen i Bielizna.

W sobotę 26 października o godz. 19:00 koncert zagra Mery Spolsky. Po niej na scenie pojawi się finalista tegorocznego Soundedit Spotlight. O 20:30 rozpocznie się uroczysta Gala wręczenia nagrody „Człowieka ze Złotym Uchem”. Po niej koncert zagra Nosowska razem ze Smolikiem. O 22:10 rozpocznie się występ Giorgio Morodera. Koncertową sobotę podsumuje Andy Votel występując z projektem „Kleksploitation”.

Ostatni dzień Soundedit – 27 października to tym razem ukłon w stronę młodszej publiczności oraz uhonorowanie twórczości Andrzeja Korzyńskiego. W programie – „Poranek z Panem Kleksem” oraz „Wieczór z Korzyńskim”.

25-28 października 2018 r.

Klub Wytwórnia i miejsca towarzyszące
Łódź

10 lat Soundedit – dekada pod znakiem „Człowieka ze Złotym Uchem”

10 lat Soundedit – dekada pod znakiem „Człowieka ze Złotym Uchem”

Strona do wydarzenia: soundedit.pl/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE