nicola-hein-lukasz-twix-jedrzejczak

NICOLA HEIN & ŁUKASZ „TWIX” JĘDRZEJCZAK

SUPERSAM + 1 to cykl wystąpień mistrzowskich. Zaprezentują się w nich uznani artyści polscy i zagraniczni, skupieni wokół improwizacji, działań autorskich, innowacyjnych i eksperymentalnych.

Muzycy wystąpią najpierw solo a potem w duecie, w którym na scenie zagrają razem po raz pierwszy.

Nicola L. Hein jest gitarzystą, artystą dźwiękowym i filozofem, aktywnym na niemieckiej i międzynarodowej scenie muzyki improwizowanej. Gra na gitarze rękami i kostką, a także wieloma różnymi przedmiotami: śrubami, linijką, wełną stalową, smyczkiem, papierem ściernym, magnesami i innymi. W rezultacie tworzy swój własny świat dźwięków, który wykorzystuje potencjał gitary jako źródła dźwięków.

Łukasz TWIX Jędrzejczak to artysta dźwiękowy urodzony w 1985 roku w Bydgoszczy. Współtworzy takie zespoły, jak: T'ien Lai, Alameda 5 czy efemeryczny duet Mina. Gra na: syntezatorach, organach, samplerach, efektach, automatach perkusyjnych oraz perkusjonaliach. Od czasu do czasu jest także wokalistą i autorem tekstów piosenek.

MÓZG w DZiKu
DZiK, Belwederska 44A, Warszawa
20.09.2018, GODZ. 20:00
wstęp 30 zł

Patroni medialni:
Program 2 Polskiego Radia
Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC
TVP Kultura
Glissando
ACTIVIST!
Co Jest Grane 24
Jazzsoul
JazzPress

NICOLA HEIN & ŁUKASZ „TWIX” JĘDRZEJCZAK

NICOLA HEIN & ŁUKASZ „TWIX” JĘDRZEJCZAK

facebook.com/events/213540266161905/

VOD

Informacje kulturalne, 23.04.2025

Informacje kulturalne, 16.04.2025


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE