pannonica-ogien-nie-muzyka

PANNONICA - OGIEŃ NIE MUZYKA!

To już 6. edycja Pannonica Folk Festival. W Barcicach nad Popradem między 30 sierpnia a 1 września odbędzie się jeden z najważniejszych festiwali muzyki etnicznej i bałkańskiej w Polsce.

W krzakach nad Popradem

Pannonica Folk Festival to coś więcej niż tylko żywiołowy, plenerowy festiwal muzyczny. Poza występami scenicznymi polskich i zagranicznych gwiazd, mocną stroną imprezy jest tętniąca życiem wioska festiwalowa, gdzie na polu namiotowym zamieszkuje kilka tysięcy uczestników i gdzie przenikają się różnorodne formy animacji i kreacji np. warsztaty muzyczne, rękodzielnicze, taneczne, teatralne, a także pokazy filmów, spotkania z literatami, spektakle teatralne i pokazy sztuki cyrkowej.

Niezwykły Festiwal

Pannonica Folk Festival przez dwa lata (2017-2018) ma prawo używać specjalnego znaku „Remarkable Festival” („Niezwykły Festiwal”), który przyznaje się za wysoki poziom artystyczny i znaczący wkład w międzynarodowy obieg kultury.

Ruszyła sprzedaż karnetów

Dla miłośników Bałkanów i szerzej „panońskich” klimatów, których w Polsce przybywa, Festiwal staje się obowiązkowym punktem wyjazdów wakacyjnych. Karnety są już w sprzedaży, więc koniecznie uwzględnijcie Pannonica Folk Festival w planach wakacyjnych.

Pannonica Folk Festival - Barcice Dolne (33-342)
30.08-01.09.2018

6. edycja Pannonica Folk Festival

6. edycja Pannonica Folk Festival

www.pannonica.pl www.facebook.com

VOD

The Smashing Pumpkins – Oceania Live at NYC

Videofan, Zygmunt Rytka


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE