jubileuszowa-edycja-festiwalu-wysokich-temperatur-juz-23-czerwca-we-wroclawiu

Jubileuszowa edycja Festiwalu Wysokich Temperatur już 23 czerwca we Wrocławiu

Przed nami X jubileuszowa edycja wrocławskiego Festiwalu Wysokich Temperatur, który od 2007 roku z powodzeniem organizowany jest przez ASP im. E. Gepperta we Wrocławiu. W tym roku odbędzie się on pod hasłem "W ogniu sztuki" w dniach 23–25.06.2017.

Niewątpliwie wrocławski Festiwal Wysokich Temperatur jest wydarzeniem, na który wrocławianie czekają cały rok. Być może dlatego, że jest to jedyna tego typu, otwarta impreza w Polsce, podczas której mistrzowie pracy z ogniem dzielą się własną wiedzą i doświadczeniem z publicznością, prezentując swoją pracę niejako „od kuchni”.

Podczas tegorocznej, wyjątkowej edycji, która odbywa się pod hasłem „W ogniu sztuki”, będzie można uczestniczyć w licznych pokazach, pasjonujących warsztatach oraz interesujących wystawach, w ramach których twórczość swą zaprezentuje liczna reprezentacja polskich twórców, jak i najwybitniejsi artyści z całego świata, tacy jak: David Lobdell, Andy Griffiths, Wayne E. Potratz, Jiri Pacinek, Agah Baris Can Aksakal czy Mohamed El Abd.

Solidny trzon Festiwalu to od lat uwielbiane przez dzieci, młodzież oraz dorosłych nietypowe warsztaty, w których udział może wziąć niemalże każdy. Oprócz działa warsztatowych będzie można uczestniczyć w licznych, nierzadko widowiskowych pokazach oraz bardziej, niż zazwyczaj, doświadczyć sztuki wysokich temperatur.

Dla gości Festiwalu przygotowane zostały również pokazy audiowizualne, wystawy, konferencja naukowa oraz zabawy dla całych rodzin.

X Festiwal Wysokich Temperatur
W ogniu sztuki | 23–25.06.2017
Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
ul. Traugutta 19/21 | Wrocław
wstęp wolny
#fwt2017 | #fwt | #festiwalwysokichtemperatur

X Festiwal Wysokich Temperatur

X Festiwal Wysokich Temperatur

Dokładny program znajduje się na stronie organizatora: www.festiwalwysokichtemperatur.pl

VOD

Którędy po sztukę, Wiesław Borowski

Stefan Gierowski. Portret


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE