swieto-mlodej-sztuki-nad-wisla

Święto młodej sztuki nad Wisłą

Finał 16. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii odbędzie się w Muzeum nad Wisłą w Warszawie. Na wernisażu 27 czerwca br. zobaczymy prace wszystkich finalistów oraz poznamy laureatów konkursu.

Wernisaż wystawy prac tegorocznych finalistów konkursu Artystyczna Podróż Hestii oraz ogłoszenie nazwisk laureatów - to dwa główne punkty gali finałowej, która odbędzie się 27 czerwca br. o godz. 19.00 w Muzeum nad Wisłą - filii Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Mecenasem tego wyjątkowego w skali kraju i trwającego nieprzerwanie od 2002 roku projektu wsparcia młodych polskich twórców, jest Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeniowe ERGO Hestia SA, a organizatorem Fundacja Artystyczna Podróż Hestii.

Święto młodej sztuki nad Wisłą

Święto młodej sztuki nad Wisłą

Na konkursowej wystawie finałowej, trwającej w tym roku do 9 lipca, zobaczymy prace 26 młodych artystów tworzących w technice wideo, fotografii, rzeźby, malarstwa, grafiki i instalacji. Zaprezentowane zostaną w przestrzeni Muzeum nad Wisłą. Będzie to druga wystawa w otwartym niedawno pawilonie na warszawskich bulwarach. Wydarzenie jest wyjątkową okazją, aby zapoznać się z tym, co nowego dzieje się w młodej polskiej sztuce.

VOD

The Smashing Pumpkins – Oceania Live at NYC

Videofan, Zygmunt Rytka


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE