czolowka-polskiej-alternatywy-zagra-w-myslowicach

Czołówka polskiej alternatywy zagra w Mysłowicach

Gaba Kulka, Leski, Dick4Dick, czy Daniel Spaleniak – tych artystów usłyszymy podczas szóstej edycji festiwalu AlterFest, która odbędzie się w połowie maja w Mysłowicach.

Mysłowice to szczególne miejsce na alternatywnej mapie Polski – to tutaj powstało wiele ważnych dla polskiej sceny muzycznej zespołów, tutaj także odbywały się cztery pierwsze edycje Off Festivalu. Tradycję niezależnego grania podtrzymuje festiwal AlterFest, którego kolejna edycja odbędzie się w dniach 12-13 maja.

Podczas festiwalu zagra wielu ważnych przedstawicieli polskiej alternatywy, m.in. grająca progresywny pop Gaba Kulka, znany z ekstrawaganckich koncertów i kontrowersyjnych tekstów zespół Dick4Dick, czy tworzący muzykę z pogranicza dream popu i indie-folku Leski. AlterFest jest imprezą, podczas której prezentuje się także wielu młodych artystów - w tym roku usłyszymy m.in. zespoły: Salk, Kolory i Not Pretty Enough.

Wyjątkowość festiwalu wzmacnia fakt, że jest on organizowany w przestrzeni neogotyckiego kościoła ewangelickiego, co sprawia, że AlterFest jest niewątpliwie jednym z najciekawszych tego typu przedsięwzięć w Polsce.

Program festiwalu:
12.05.2017, godz. 19:30
Kolory
Daniel Spaleniak
Leski
We draw A
Gaba Kulka

13.05.2017, godz. 19:30
SALK
Not Pretty Enough
The Fruitcakes
Urbanski
Dick4Dick

Czołówka polskiej alternatywy zagra w Mysłowicach

Czołówka polskiej alternatywy zagra w Mysłowicach

www.facebook.com/alterfest.myslowice 
www.alterfest.pl

VOD

Suwalska mozaika

Stefan Gierowski. Portret


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE