xix-wiosenny-festiwal-artystow-piosenki-pamietajcie-o-ogrodach

XIX Wiosenny Festiwal Artystów Piosenki PAMIĘTAJCIE O OGRODACH

XIX Wiosenny Festiwal Artystów Piosenki PAMIĘTAJCIE O OGRODACH 17-20 marca 2024, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu

XIX Wiosenny Festiwal Artystów Piosenki PAMIĘTAJCIE O OGRODACH powraca z wielkimi gwiazdami polskiej sceny muzycznej: Anitą Lipnicką, Kayah & Royal String Quartet oraz artystami Piwnicy pod Baranami.

Na początek, 17 marca, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu przygotowało koncert Anity Lipnickiej promujący jej najnowszy album „Śnienie”. „Nie mogę zdradzić zbyt wiele. Mogę tylko obiecać, że będziecie wniebowzięci!” – zapowiada Anita.

Dzień później na scenie MCK SOKÓŁ pojawi się Kayah & Royal String Quartet ze swoim wyjątkowym i odważnym w aranżacjach projektem łączącym akustyczne, klasyczne brzmienie kwartetu smyczkowego z popowym repertuarem jednej z najbardziej charyzmatycznych polskich artystek. Utwory, które wybrała do tego projektu, są bardzo osobiste i najbliższe jej sercu, a zaśpiewane w tak niezwykły sposób, że słuchacz na nowo je odkrywa.

Z kolei finałowy wieczór Festiwalu, 20 marca, będzie muzyczno-poetyckim hołdem złożonym legendarnym artystom – Ewie Demarczyk i Markowi Grechucie. W programie koncertu artystów Piwnicy pod Baranami znajdą się m.in. utwory takie jak: „Tomaszów”, „Ballada o cudownych narodzinach Bolesława Krzywoustego”, „Groszki i róże”, „Grande Valse Brillante” oraz „Będziesz moją Panią”.


PAMIĘTAJCIE O OGRODACH

PAMIĘTAJCIE O OGRODACH

Bilety na koncerty dostępne w kasie MCK SOKÓŁ (ul. Długosza 3, Nowy Sącz), w biletomacie w Centrum Handlowym GOŁĄBKOWICE (ul. Prażmowskiego 1, Nowy Sącz) oraz online na stronie: www.mcksokol.pl  

Szczegóły na stronie:

www.mcksokol.pl/cykl/pamietajcie-o-ogrodach-wiosenny-festiwal-artystow-piosenki

VOD

Informacje kulturalne, 31.12.2023

Informacje kulturalne, 30.12.2023


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE