18-ogolnopolski-konkurs-plastyczny-magia-teatru-lalka-teatralna

18. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny MAGIA TEATRU – LALKA TEATRALNA

Każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Podobnie lalki teatralne. Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w osiemnastej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magia Teatru – Lalka Teatralna”.

Bolek i Lolek, Pszczółka Maja oraz Reksio - to bajki, które w tym roku będą inspirować do tworzenia pacynek, marionetek, jawajek, kukiełek i przeróżnych innych form lalek. Czytajcie, oglądajcie i twórzcie swoje ukochane, niepowtarzalne lalki teatralne, które spotkają się na wielkiej wystawie w Zielonej Górze!

Zapraszamy do udziału uczniów szkół podstawowych oraz osoby dorosłe z niepełnosprawnościami z placówek terapii zajęciowej. Udział w konkursie jest bezpłatny a dla autorów najciekawszych prac czekają nagrody!

Na Wasze przepiękne lalki Zielonogórski Ośrodek Kultury czeka do 1 marca 2024 roku, a finał konkursu odbędzie się w dniach 10 -11 kwietnia 2024.

18. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny MAGIA TEATRU – LALKA TEATRALNA

18. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny MAGIA TEATRU – LALKA TEATRALNA

Szczegóły na stronie Organizatora: zok.com.pl (https://zok.com.pl/18-ogolnopolski-konkurs-plastyczny-magia-teatru-lalka-teatralna-zgloszenia/)

VOD

Informacje kulturalne, 31.12.2023

Informacje kulturalne, 30.12.2023


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE