ponadczasowe-wartosci-wyspiewane-podczas-koncertu-galowego-festiwalu-nowej-kultury

Ponadczasowe wartości wyśpiewane podczas koncertu galowego Festiwalu Nowej Kultury.

26 października na scenie Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej podczas Koncertu Galowego Festiwalu Nowej Kultury wybrzmią porywające piosenki o pięknie, które spotyka nas każdego dnia. Kierownictwo muzyczne koncertu objął Piotr Cudzich.

Koncert Galowy jest zwieńczeniem wydarzeń związanych z Festiwalem Nowej Kultury, które odbywają się jesienią w Zagłębiu Dąbrowskim. Celem wydarzeń jest promocja Nowej Kultury, która zgodnie z myślą Ks. Franciszka Blachnickiego polega na uwolnieniu człowieka od wszystkiego, co poniża jego godność, a także przyczynia się do szerzenia kultury, czystości i skromności jako wyrazu szacunku dla osoby.

- Podczas koncertu - jak zapewnia Piotr Cudzich - usłyszymy piosenki z ponadczasowymi wartościami, a słuchacze będą wprowadzeni w sielankowy nastrój. To wszystko za sprawą występujących solistów oraz orkiestry kameralnej i chóru.
Wśród solistów zobaczymy Gabi Gąsior, Mateusza Ziółko, Agnieszkę Cudzich, Mate.O i Arkadio.

Wieczór rozpocznie gala wręczenia nagród “Człowiek Nowej Kultury”, w ramach której nagrodzone zostaną osoby działające w różnych dziedzinach życia, na co dzień starające się żyć w oparciu o wartości chrześcijańskie, budujące społeczność ludzi Nowej Kultury.

Darmowe bilety można rezerwować na stronie:
https://biletyna.pl/koncert/Festiwal-Nowej-Kultury-koncert-galowy/Dabrowa-Gornicza

Ponadczasowe wartości wyśpiewane podczas koncertu galowego Festiwalu Nowej Kultury.

Ponadczasowe wartości wyśpiewane podczas koncertu galowego Festiwalu Nowej Kultury.

Informacje uzupełniające

Organizator: Fundacja Muza Dei - Centrum Nowej Kultury
to nowoczesna organizacja pozarządowa, której nadrzędnym celem jest promowanie tradycyjnych wartości społecznych oraz Nowej Kultury, stawiającej na człowieka, na jego godność. Organizujemy koncerty, widowiska, festiwale, konferencje, warsztaty, spotkania, spektakle teatralne i inne wydarzenia kulturalne, których odbiorcami są różne grupy wiekowe.

Strona www:
https://muzadei.pl/
https://festiwalnowejkultury.pl/

VOD

Informacje kulturalne, 10.07.2024

Informacje kulturalne, 03.07.2024


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE