konkurs-najlepszy-mlody-mowca

Konkurs Najlepszy Młody Mówca

Już po raz szósty Fundacja Akademia Retoryki organizuje konkurs dla uczniów szkół średnich. Najlepszy Młody Mówca roku 2023 otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 złotych!

Konkurs składa się z dwóch etapów. W eliminacjach uczestnicy wezmą udział w turniejach online, podczas których zaprezentują swoje mowy. Przemówienia mają trwać do 2 minut, a ich temat jest absolutnie dowolny.
Informacje na temat zapisów i terminów można znaleźć na stronie:
https://akademiaretoryki.pl/najlepszy-mlody-mowca/

Podczas każdego turnieju eliminacyjnego jury wybierze 2 najlepsze mowy, a ich autorzy przyjadą na koszt organizatora do Warszawy na uroczysty finał.
Finał odbędzie się 16 kwietnia w Centrum Sztuki Współczesnej i będzie poprzedzony całodniowymi warsztatami mającymi wzmocnić umiejętności retoryczne finalistów. Finał przeprowadzany jest w konwencji talent-show i będzie transmitowany na Facebooku i YouTube.

Zwycięzca otrzyma 10 000 zł. Nagroda za 2 miejsce to 5000, za trzecie 3000 zł. Głównymi Partnerami konkursu są PKN Orlen i PKO Bank Polski, Partnerem Fundacja KGHM Polska Miedź, a patronaty medialne sprawują: TVP Kultura, Wirtualna Polska oraz Program 2 Polskiego Radia.

Konkursy eliminacyjne online odbędą się w pięciu terminach: 15 lutego, 25 lutego, 2 marca, 8 marca, 16 marca 2023 r.
Finał konkursu odbędzie się w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie 16.04.2023

Konkurs Najlepszy Młody Mówca

Konkurs Najlepszy Młody Mówca

https://akademiaretoryki.pl/najlepszy-mlody-mowca/
https://www.facebook.com/akademia.retoryki/

VOD

Informacje kulturalne, 31.01.2023

Informacje kulturalne, 30.01.2023


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE