xix-edycja-festiwalu-tanca-wspolczesnego-kalejdoskop-2022

XIX edycja Festiwalu Tańca Współczesnego Kalejdoskop 2022

Przed nami 4 dni wypełnione tańcem! W programie: spektakle, żywa instalacja, performance, krótkie formy choreograficzne, spacer z przewodnikiem i rozmowy artystów i zaproszonych gości z widzami.

Przygotujcie wygodne buty, a w kalendarzu zarezerwujcie termin 2-5 czerwca, ponieważ w tym roku zabierzemy Was w wyjątkową podróż, a definicyjna dynamika Kalejdoskopu wybrzmi z jeszcze większą siłą za sprawą nowego tematu przewodniego, którym stanie się mobilność. Każde festiwalowe wydarzenie będzie odbywać się w innym wybranym miejscu na mapie Białegostoku i okolic. Razem wybierzemy się m.in. do Supraśla, pozostaniemy też w nieustannym ruchu między białostockimi scenami.

Duża część wydarzeń będzie działa się w otwartych przestrzeniach miasta. Nie bójcie się dołączyć do nas, gdy przypadkiem wpadniemy na siebie na ulicy - dajcie nam się ponieść, wprowadzić w pęd, dzięki któremu będziecie mogli ruszyć w nieoczekiwanym, nieznanym dotąd kierunku - ku przygodzie ze sztuką tańca, z wielowymiarowością ruchu, ku spotkaniu z drugim człowiekiem i jego indywidualną dynamiką - tą fizyczną i tą emocjonalną.

Białystok, Supraśl, 2-5 czerwca 2022

XIX edycja Festiwalu Tańca Współczesnego Kalejdoskop 2022

XIX edycja Festiwalu Tańca Współczesnego Kalejdoskop 2022

 www.festiwal-kalejdoskop.pl

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE