pszczoly-i-zurawie-w-teatrze-guliwer-czyli-premiera-kolejnych-warsztatow

Pszczoły i żurawie w Teatrze Guliwer, czyli premiera kolejnych warsztatów.

Już w najbliższą niedzielę, 25 kwietnia, artyści ze świata przyrody wspólnie z aktorami Teatru Guliwer zaproszą widzów na kolejną odsłonę warsztatów online z cyklu „Ssaki, ptaki, teatralne draki”. Tym razem motywem przewodnim interaktywnych warsztatów z elementami teatru lalek będzie Ciało.

„Ssaki, ptaki, teatralne draki” to trzyczęściowy cykl zajęć, w których przyroda łączy się z teatrem, a każda część poświęcona jest innej formie komunikacji w świecie zwierząt. W pierwszej części warsztatów, które na dobre zadomowiły się w repertuarze online Teatru Guliwer, to rytm posłużył do aktywnych poszukiwań w przyrodzie.
W niedzielę 25 kwietnia podczas premierowych warsztatów uczestnicy zostaną zaproszeni do twórczych działań wokół tematu Ciała. Czy w świecie przyrody zwierzęta podobnie korzystają ze swoich ciał jak artyści w Teatrze? A może potrafią stworzyć prawdziwe widowisko, którego pozazdrościłby niejeden artysta wodewilowy?
Przekonajcie się sami, Teatr Guliwer zaprasza już w najbliższą niedzielę o godz. 10:00 i 11:30!

Interaktywne warsztaty są niepowtarzalną okazją do spotkania i bliskiego, bezpiecznego kontaktu z teatrem, mimo aktualnie obowiązujących obostrzeń. Do warsztatów będzie dołączony manual, czyli podręcznik, który posłuży do zgłębienia tematu i kreatywnych poszukiwań w przyrodzie!

Żeby wziąć udział w warsztatach wystarczy kupić jeden bilet rodzinny na stronie Teatru i postępować zgodnie z instrukcją otrzymaną mailem. Szczegóły i bilety dostępne są na stronie Guliwera: https://teatrguliwer.pl.

Pszczoły i żurawie w Teatrze Guliwer, czyli premiera kolejnych warsztatów.

Pszczoły i żurawie w Teatrze Guliwer, czyli premiera kolejnych warsztatów.

„Ssaki, ptaki, teatralne draki. Część II: Ciało”
Pomysł i koncepcja cyklu: Robert Jarosz
Reżyseria i opracowanie: Milena Kranik
Scenografia: Małgorzata Tarasewicz-Wosik
Prowadzenie: Katarzyna Brzozowska, Izabella Kurażyńska, Paweł Jaroszewicz

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE