muzyczny-dzien-kobiet-w-teatrze-stu

MUZYCZNY DZIEŃ KOBIET W TEATRZE STU

Zbliżające się święto płci pięknej to doskonała okazja, żeby w końcu, po wielu miesiącach pustki w kalendarzu imprez, zaproponować swojej lepszej połowie wspólny wieczór z kulturą w roli

Dla tych którzy nie mogą się zdecydować, czy lepiej zaproponować wyjście do teatru, czy może na koncert, Krakowski Teatr Scena STU przygotował swoiste dwa w jednym, czyli znakomity koncert na teatralnej scenie przy al. Krasińskiego 16-18.

Dzień Kobiet w STU odbędzie się w rytmie bluesa, rocka, folku i jazzu. W ten wyjątkowy wieczór naszą scenę oddamy muzykom z Kraków Street Band, którzy zaczynając od grania na Krakowskim Rynku stali się jednym z największych odkryć polskiej sceny bluesa. Trafili do finału programu „Must Be The Music”, reprezentowali nasz kraj w European Blues Challenge w Norwegii, zdobyli nominację do Fryderyka 2018 w kategorii Album roku – Blues/Country. Czas pandemii tylko nieznacznie spowolnił tempo ich pracy, ponieważ zespół odpoczywając od grania na żywo, zajął się tworzeniem i nagrywaniem materiału na swój czwarty długogrający album - tym razem zaśpiewany w całości w języku polskim. Podczas koncertu będzie można usłyszeć prapremierowe wykonania nowych piosenek. Przy ich akompaniamencie, romantyczny wieczór we dwoje nie może się nie udać!

Zapraszamy 8 marca o godz. 18.00. Bilety dostępne w sprzedaży online na www.scenastu.pl.
Informacje i rezerwacje: 12 422 27 44, 574 363 961, 574 364 684.


W koncercie wystąpią:
Łukasz Wiśniewski - wokal, harmonijka, gitara akustyczna, ukulele
Tomasz Kruk - gitara rezofoniczna, gitara elektryczna
Piotr Grząślewicz - banjo, gitara akustyczna, gitara elektryczna
Miłosz Skwirut – kontrabas
Adam Partyka – perkusja
Radosław Mosurek – trąbka
Krzysztof Chlipała - saksofon

Krakow Street Band,koncert 8 marca, mat. prasowe

Krakow Street Band,koncert 8 marca, mat. prasowe

https://www.scenastu.pl/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet