ksiazka-frank-carnegie-r26-13032021

Książka „Frank Carnegie R-26” – 13.03.2021

Premiera „Frank Carnagie R-26” najnowszej książki Sylwestra Kowalskiego, specjalisty od meandrów ludzkiej psychiki. „Frank Carnagie R-26” to doskonale napisana powieść, która trzyma w napięciu aż do ostatniej strony.

Tytułowy bohater, Frank Carnegie, jest dziennikarzem telewizyjnym, który zostaje wplątany w historię śmierci swojej dziewczyny. Sprawa wypadku Audrey Spencer wydaje się oczywista do momentu, kiedy reporter dociera do kolejnych szokujących faktów. Jedno jest pewne, wszystko zaczyna wymykać się spod kontroli. Ilość trupów rośnie, a zagadka staje się coraz bardziej tajemnicza. Zbiegi okoliczności nie istnieją. Trzeba umieć dostrzec sieć powiązań. Gdy najbardziej zaufani przyjaciele stają się wrogami, Frank musi polegać na obcych. Jakie mroczne sekrety Audrey ukrywała przed światem? Dlaczego wciąż giną kolejni ludzie? Skąd na miejscach zbrodni biorą się dowody obciążające Franka? Czy pozornie nie mające ze sobą nic wspólnego morderstwa są ze sobą powiązane?

Porywająca książka z zaskakującymi zwrotami akcji i intrygami o globalnym zasięgu. Bestsellerowy thriller napisany w stylu najlepszych powieści sensacyjnych. Fani książek Alex Kavy, Stephena Kinga i Lee Childa nie będą mogli się oderwać. Historia Franka Carnegie trzyma w napięciu aż do ostatniej strony.

Sylwester Kowalski dał się już poznać swoim czytelnikom dzięki cieszącej się dużą popularnością książce „Mózg – Rozwiń swój potencjał”. Ponadto Sylwester Kowalski jest autorem cieszących się ogromnym powodzeniem serii treningów autogennych.

Premiera: 13 marca 2021

Książka „Frank Carnegie R-26”

Książka „Frank Carnegie R-26”

Książka dostępna w dobrych księgarniach, m.in.:
bonito.pl/k-744074385-frank-carnegie-r-26

VOD

Informacje kulturalne, 10.07.2024

Informacje kulturalne, 03.07.2024


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE