muzyka-w-raju-2020-w-sieci-ale-nie-tylko-

Muzyka w Raju 2020 w sieci, ale nie tylko. . .

W roku 2020 festiwal „Muzyka w Raju” nie odbędzie się i… jednak się odbędzie. Koncertów w tradycyjnej formie nie będzie, ale nie oznacza to, że nie posłuchamy muzyki wykonywanej w lubuskim Paradyżu.

Zaplanowana na ten rok XVIII edycja festiwalu „Muzyka w Raju” została przełożona na rok 2021. Jednak twórcy tego niezwykłego wydarzenia postanowili zaproponować słuchaczom powrót do koncertów z kilku ostatnich lat.

Od pewnego czasu festiwal jest niemal w całości dokumentowany w wielokamerowym zapisie wideo. Spośród blisko 150 nagranych koncertów, organizatorzy wybrali 17, które zostały po raz pierwszy zmontowane i przygotowane do publicznej prezentacji.

W dniach od 7 do 23 sierpnia nagrania będą premierowo i jednorazowo emitowane w Internecie na kanale YouTube „Muzyki w Raju”.

To jednak nie wszystko, ponieważ wspólnie z partnerami na terenie Ziemi Lubuskiej, Wielkopolski i Dolnego Śląska organizowane są projekcje festiwalowych filmów z udziałem publiczności. Można powiedzieć, że pomimo niesprzyjających okoliczności, zasięg „Muzyki w Raju” będzie większy niż kiedykolwiek wcześniej.

Mecenat: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Partner Główny: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

7-23 sierpnia 2020

Muzyka w Raju 2020 w sieci, ale nie tylko…

Muzyka w Raju 2020 w sieci, ale nie tylko…

Szczegółowy plan emisji znajduje się na stronie internetowej festiwalu: http://muzykawraju.pl/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE