vi-wakacyjny-festiwal-sztuki-dla-dzieci-i-mlodziezy-hurra-art

VI Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!

6 edycja Festiwalu odbywa się pod hasłem „BLISKOŚĆ”, które w kontekście pandemii brzmi nieco przewrotnie, ale jest wyrazem naszej zachęty do pozostania w kontakcie z teatrem przede wszystkim plenerowo i online, a więc bezpiecznie.

Od 6 lat Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach powtarza „Nie ma nudy w wakacje”, serwując mieszkańcom Kielc solidną porcję wartościowej rozrywki. I w tym roku, jak zawsze w sierpniu, będzie podobnie. Wprawdzie formuła Wakacyjnego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!, z powodu pandemii, kształtuje się nieco inaczej niż dotychczas, ale najważniejsze, że nasze letnie spotkanie z teatrem i kreatywną zabawą jest możliwe.

Opracowując tegoroczny program imprezy, priorytetowo traktowaliśmy troskę o wspólne zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego też planowane wydarzenia odbywać się będą przede wszystkim plenerowo i online. Są wśród nich spektakle, czytanie sztuki, pokazy cyrkowe, atrakcje muzyczne i filmowe, ciekawa oferta warsztatów. Zrealizujemy je podczas dwóch wakacyjnych weekendów: 22-23, 29-30 sierpnia.

Mamy nadzieję, że różnorodne możliwości uczestniczenia w tegorocznym Festiwalu spełnią oczekiwania publiczności, która rokrocznie tłumnie korzysta z naszych propozycji selekcjonowanych z najciekawszych, ogólnopolskich wydarzeń dla dzieci i młodzieży. Bądźcie z nami na Hurra! ART!, by cieszyć się z teatralnych atrakcji i kreatywnych wakacji!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Urzędu Miasta Kielce.

GDZIE I KIEDY
Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach
22-23 i 29-30 sierpnia 2020

VI Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!

VI Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!

STRONA WWW WYDARZENIA:    hurrart.pl/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE