program-tvp-kultura-2

Program TVP Kultura 2

Od piątku, 26 czerwca, TVP Kultura jest jeszcze bliżej odbiorców – dostępna on-line, na kanale streamingowym TVP Kultura 2, na wszystkich urządzeniach mobilnych!

Niedziela 5 lipca

08:00 Zakochaj się w Polsce - Żywe Muzeum Piernika w Toruniu
08:20 Księga przestrzeni - Bazar wkłada fasadę
08:45 Pomniki Historii - Chełmno
Pomniki Historii - Kórnik
09:00 Nienasyceni, odc. 3
09:20 Zaginione Skarby, odc. 3: Starodruk Kopernika
09:25 Dzika Muzyka – Kujawska Atlantyda
09:50 Pomniki Historii – Koszuty
09:55 Od ucha do ucha: Nie-Wielka Orkiestra.TV – Hity nad hitami
11:15 „Dziewczyna i chłopak” odc. 2
12:00 Zakochaj się w Polsce - Bydgoszcz
12:25 Pomniki Historii - Toruń
12:30 Kuchnia Jagiellonów, odc. 2
12:55 Zaginione skarby, odc. 4 - Emalia z Limoges
13:05 Nienasyceni, odc. 4
13:25 Vistuliada, odc. 2
13:45 Pomniki Historii: Rogalin
13:55 Rzecz polska: Klocki Zofii Stryjeńskiej
15:00 Tańce polskie. Z przytupem, odc. 2 - Mazurek
15:15 Którędy po sztukę: Henryk Siemiradzki
Którędy po sztukę: Edward Dwurnik
15:30 Pierścień i róża odc. 2
16:00 Wisła, od źródła do ujścia - odc. 2
17:05 Księga przestrzeni – Bazar wkłada fasadę
17:30 Opera Nova w Bydgoszczy - Halka
19:35 Trzeci punkt widzenia
20:00 Książę i Dybuk
21:20 Scena Alternatywna: Rebeka
21:45 Scena Klasyczna: BBoys
22:20 Taśmy Kultury: Owoce sukcesu
22:35 Dokument.pl - Call me Tony
23:30 Taśmy Kultury: Dobre początki

Poniedziałek 6 lipca

08:00 Zakochaj się w Polsce – Bydgoszcz
08:25 Pomniki Historii – Toruń
08:30 Kuchnia Jagiellonów, odc. 2
08:55 Zaginione skarby, odc. 4 – Emalia z Limoges
09:05 Nienasyceni, odc. 4
09:25 Vistuliada, odc. 2
09:45 Pomniki Historii: Rogalin
09:55 Rzecz Polska: Klocki Zofii Stryjeńskiej
10:05 Dawne światy, odc. 1 - Egipt, kolebka cywilizacji
11:00 Tańce polskie. Z przytupem, odc. 2 – Mazurek
11:15 Którędy po sztukę: Henryk Siemiradzki
Którędy po sztukę: Edward Dwurnik
11:30 Serial dla całej rodziny: Pierścień i róża odc. 2
12:00 Zakochaj się w Polsce - Łowicz
12:20 Szlakiem Kolberga - Czesław Mozil
12:45 Pomniki Historii: Żyrardów
Pomniki Historii: Arkadia Nieborów
13:00 Niedziela z... Krzysztofem Materną
13:50 Rzecz Polska: Cukiernica Julii Keilowej
14:00 Księga przestrzeni – Fundamenty zdrowia i relaksu
Scena Klasyczna: Gidaszewska/Łaguniak Duo
15:00 Z przytupem, odc. 3 – Krakowiak
15:15 Pomniki Historii: Warszawa - Trakt Królewski
Pomniki Historii: Warszawa - Filtry
15:30 Serial dla młodzieży: Niewiarygodne przygody Marka Piegusa, odc. 5
16:00 Kultowe animacje: Wiklinowy kosz
Kultowe animacje: Miasto
Kultowe animacje: Sztandar
16:30 Wakacje z Bareją: Zmiennicy, odc. 9
17:35 Wakacje z Bareją: Zmiennicy, odc. 10
18:30 Informacje Kulturalne
18:40 Którędy po sztukę: Aleksander Gierymski
Koło Pióra
19:00 XV Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego: Seiji Okamoto & Bomsori Kim
Rzecz Polska: Cukiernica Julii Keilowej
20:00 Rok 2020, odc. 5
20:25 Cnoty i grzechy. Anioły i demony w dziełach Claudia Monteverdiego
21:45 Scena Alternatywna: Misia Furtak
22:10 Powidoki - Tytus Andronikus
22:25 Więcej niż fikcja: Bracia Lumiere


Program TVP Kultura 2 jest dostępny od 26 czerwca od godz. 12:00 pod adresem vod.tvp.pl w zakładce NA ŻYWO.

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE