dzien-dziecka-z-opera-slaska

Dzień Dziecka z Operą Śląską

Z okazji Dnia Dziecka, Opera Śląska, pamiętając o swoich najmłodszych widzach przygotowała wiele niespodzianek. Każda z nich jest inna, każda wyjątkowa. Wszystkie dostępne online – na Facebooku, Instagramie, Twitterze i YouTube.

Świętowanie rozpoczęło się już w niedzielę. Pierwszą niespodzianką były kolorowanki. Najmłodsi mieli okazję wcielić się w artystów-plastyków i nadać barw zarówno budynkowi Opery Śląskiej, jak i spektaklom prezentowanym na tej scenie. Także w niedzielę, wspólnie z Music Baby Art zaprezentowany został dla najmłodszych koncert. Wystąpili Marta Huptas (sopran), Sylwia Pietrzak( mezzosopran) i przy fortepianie Grzegorz Prokopczuk.

W poniedziałek, Dzień Dziecka z Operą Śląską rozpoczął się od specjalnego odcinka z cyklu balletfit. Ćwiczenia, tym razem dla dzieci i dorosłych, poprowadziła Aleksandra Piotrowska-Zaręba, solistka Baletu Opery Śląskiej.
Natomiast soliści-śpiewacy Opery Śląskiej, zaprezentowali dzieciom „Ptasie radio" Juliana Tuwima. Wystąpili : Anna Noworzyn-Sławińska, Anna Borucka, Kamil Zdebel, Gabriela Gołaszewska oraz Adam Sobierajski z córką Amelią.

Link : www.facebook.com/OperaSlaska/videos/459142281589158/

Także w poniedziałek został rozwiązany konkurs plastyczny „Bajkowy kostium teatralny”.

Zapraszamy do Opery Śląskiej online!

Kolaż prac nadesłanych na konkurs „Bajkowy kostium teatralny”.

Kolaż prac nadesłanych na konkurs „Bajkowy kostium teatralny”.

Opera Śląska świętuje Dzień Dziecka i zaprasza na audycję „Ptasiego radia”! Muzyka, poezja, plastyka i balletfit

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE