i-turniej-tanca-new-art-vibes-online-contest-2020

I Turniej Tańca NEW ART VIBES Online Contest 2020

Akademia Tańca New Art wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci i młodzieży organizuje turniej tańca w wirtualnej rzeczywistości. To zachęca młodych tancerzy do pracy nad sobą w nietypowych warunkach.

Ten niezwykły projekt taneczny skierowany jest do wszystkich tancerzy z Polski i świata, którzy zechcą uczestniczyć w I Turnieju tanecznym „NEW ART VIBES” Online Contest. Celem konkursu jest integracja świata tanecznego, popularyzacja i propagowanie tańca, jako formy rozwoju sportowego i artystycznego oraz zachęcenie do pracy w nietypowych warunkach przestrzeni domowej, spowodowane obecną sytuacją epidemiologiczną.

Młodzi tancerze już zaczęli przygotowania. Trenują, tworzą układy taneczne, wysyłają do organizatorów turnieju nagrania prezentacji tanecznych. W dniu zawodów członkowie komisji sędziowskiej będą oglądać i oceniać nadesłane prezentacje. Sędziowie wyłonią najlepszych tancerzy aż w 12 kategoriach. Ponadto dwudziestu najlepszych tancerzy – z największą ilością punktów, zawalczy o Grand Prix warte 1000 zł. Całe wydarzenie będzie emitowane na portalu społecznościowym organizatora turnieju, gdzie będzie można podziwiać nadesłane przez dzieci i młodzież prezentacje taneczne.

I Turniej Tańca NEW ART VIBES Online Contest odbędzie się w dniach
13-14 czerwca 2020 r.

Patronat Honorowy: Miasto Giżycko, Gmina Giżycko, Powiat Giżycki
Sponsorzy Turnieju: Dom Kolor Farby i materiały budowlane, Skład budowlany Major, Dancegraphy Tomasz Ginter, Unknown Style, Kuchnia Fryzjera, Studio krawieckie J. Dąbrowska
Patronat Medialny: TVP Kultura, Gazeta Olsztyńska, Gazeta Giżycka, dlaStudenta.pl

I Turniej Tańca NEW ART VIBES Online Contest 2020

I Turniej Tańca NEW ART VIBES Online Contest 2020

Link do strony z wydarzeniem: www.taniec-mazury.pl/contest

Link do wydarzenia na facebook’u: www.facebook.com/events/2537506709896460/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE