v-ogolnopolski-festiwal-teatrow-studenckich-w-warszawie

V Ogólnopolski Festiwal Teatrów Studenckich w Warszawie

Najlepsze teatry studenckie z całego kraju wystąpią na jednej scenie. W lipcu w Warszawie odbędzie się V Ogólnopolski Festiwal Teatrów Studenckich. Można wesprzeć Festiwal na portalu PolakPotrafi.pl

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Studenckich skupia czołowe teatry niezawodowe z całej Polski, dając im niepowtarzalną szansę występu na profesjonalnej scenie Teatru Collegium Nobilium. Zamierzeniem imprezy jest promocja kultury studenckiej i prezentacja osiągnięć polskich scen niezawodowych. Tegoroczna edycja została objęta honorowym patronatem Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej.

Podczas trzydniowego Festiwalu zobaczymy dziewięć spektakli konkursowych. Każdy z nich zostanie oceniony przez jury, a zwycięzcom zostaną przyznane nagrody. Widzowie również będą mogli wyrazić swoją opinię w głosowaniu na nagrodę publiczności. Wstęp na festiwalowe wydarzenia jest wolny, ale konieczna jest wcześniejsza rezerwacja wejściówek. Na portalu PolakPotrafi.pl trwa zbiórka na organizację Festiwalu. Można wspomóc Festiwal dowolną kwotą, a w zamian otrzymać oficjalne podziękowania, festiwalowe gadżety, a nawet możliwość wystąpienia na scenie w charakterze konferansjera.

10-12 lipca 2015

Teatr Collegium Nobilium

ul. Miodowa 22/24

Warszawa

www.ofts.pl

facebook.com/FestiwalOFTS

rezerwacja@ofts.pl

Zbiórka na PolakPotrafi.pl: https://polakpotrafi.pl/projekt/festiwal-teatrow-studenckich-2015

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE