otsochodzi-na-scenie-alternatywnej-tvp-kultura-na-56-kfpp-opole-2019

Otsochodzi na Scenie Alternatywnej TVP Kultura na 56. KFPP Opole 2019

Otsochodzi, jeden z najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia, wśród artystów, którzy 17 czerwca zagrają na Scenie alternatywnej TVP Kultura podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Wymyka się klasyfikacjom. Z jednej strony – ulubieniec krytyków muzycznych, z drugiej - fenomen mediów społecznościowych. Nagrywały z nim zarówno legendy polskiego rapu pokroju Włodiego, O.S.T.R. i Pezeta, jak również gwiazdy młodego pokolenia, np. Taco Hemingway. Otsochodzi, czyli Miłosz Stępień (rocznik 1996), jeden z najbardziej charakterystycznych młodych raperów wystąpi na Scenie alternatywnej TVP Kultura podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Jego twórczość wyróżniają nieustanne zabawy nowymi brzmieniami oraz teksty pełne bystrych spostrzeżeń o stylu życia swojego pokolenia i refleksji o przyszłości i własnym miejscu w świecie. Występ Otsochodzi wzbogaci celowo zróżnicowany stylistycznie repertuar opolskiego koncertu TVP Kultura o miejski, hip-hopowy klimat i młodzieńczą energię.

1 lutego 2019 r., prawie rok po sukcesie platynowej obecnie płyty „Nowy Kolor”, miał premierę trzeci album Otsochodzi wydany w kultowej hip-hopowej wytwórni Asfalt Records – „Miłość”. Tak o nim mówi sam artysta: „Doszedłem do pewnego etapu w moim życiu i nie chcę nic zmieniać – dosłownie. Nic mniej, nic bardziej. Wizja muzyki pozwoliła mi osiągnąć rzeczy, o których kiedyś nawet nie marzyłem, a ta płyta to kolejny przystanek w mojej podróży. MIŁOŚĆ.”

Podobnie jak inni artyści, którzy wystąpią podczas ostatniego dnia opolskiego festiwalu - The Dumplings, Rebeka, Barbara Wrońska, Miuosh i Lao Che - Otsochodzi w pierwszej części koncertu weźmie na warsztat klasykę polskiego bigbitu, a w drugiej zaprezentuje się we własnym repertuarze. Wydarzenie zwieńczy występ Tomka Lipińskiego, który w tym roku świętuje 40-lecie pracy artystycznej.

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE