wszystko-jest-filozofia-edycja-iii

Wszystko jest filozofią edycja III.

Wszystko jest filozofią edycja III to warsztaty rozwijające podstawy wiedzy filozoficznej oraz cykl spotkań z polskimi filozofami i humanistami, związanymi z różnymi środowiskami intelektualnymi.

Wszystko jest filozofią edycja III to cykl warsztatów filozoficznych rozwijających podstawy wiedzy filozoficznej oraz cykl spotkań z polskimi filozofami i humanistami, związanymi z różnymi środowiskami intelektualnymi w Polsce i za granicą. W tym roku główny akcent położymy na jeden z najbardziej wpływowych ruchów intelektualnych i kulturowych, stawiających sobie za cel udoskonalenie człowieka za pomocą technologii czyli transhumanizm.

Zapraszamy na spotkanie z naukowcami otwierającymi cykl wykładów:
Dr Pawłem Fortuna – psychologiem, trenerem biznesu, pomysłodawcą PSINEMA oraz Jolantą Pisarek – psychologiem specjalistą od wyszukiwania filmów bogato ilustrujących zagadnienia psychologiczne w projekcie PSINEMA.

Temat: Transhumanizm czy antyhumanizm – Podczas prezentacji audiowizualnej wykorzystamy fragmenty filmów: „The Entire History of You” i „Arkangel” (Black Mirror sezon 1- 4)

Pierwsze spotkanie z naukowcami w projekcie
"Wszystko jest filozofią edycja III"

Miejsce: Teatr Gdynia Główna ul. Plac Konstytucji 1
Data: 29 kwietnia 2019
Godzina: 18:00- 20:00

WSTĘP WOLNY

Wszystko jest filozofią edycja III

Wszystko jest filozofią edycja III

Pozostałe informacje: vademecumgdynia.org/wszystko-jest-filozofia-edycja-iii/ ;

 facebook.com/events/850119821992415/

VOD

Koło pióra, 14.03.2019

Scena klasyczna, Fair Play Quartet


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE