barchitektura-miasto-czlowiekb

ARCHITEKTURA / MIASTO / CZŁOWIEK

Zbliża się druga edycja konferencji Element Urban Talks!
Na przełomie listopada i grudnia widzimy się w Krakowie na drugiej edycji Element Urban Talks - konferencji skupionej na społecznej roli projektowania otoczenia dla współczesnego człowieka.

Element Urban Talks to wydarzenie, które skupia się na poszukiwaniu nowych ścieżek myślenia o człowieku, mieście i architekturze. Wśród prelegentów tegorocznej edycji znajdą się takie osobistości jak: Fokke Moerel - partner holenerskiego studia MVRDV, Dan Hill - szef Arup Digital Studio i design advocate miasta Londyn, Herbert Wright - dziennikarz magazynu Blueprint, czy Koert van Mensvoort artysta i filozof z Next Nature.

Na scenie eksperckiej pojawią się przedstawiciele najlepszych polskich pracowni architektonicznych: JemsArchitekci, Medusagroup, nsMoonstudio i Miastologia, którzy przedstawią case study ze swojej codziennej pracy. A podczas debaty LEX DEVELOPER zastanowimy się, czy wilk rzeczywiście jest taki zły, jak go malują.

W cenie biletu konferencyjnego są także praktyczne warsztaty oraz niedzielne Spacery Architektoniczne, podczas których będzie można odwiedzić interesujące krakowskie miejsca, z których większość jest niedostępne na co dzień.

Element Urban Talks 2018 dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Element Urban Talks | 30 listopada - 2 grudnia 2018
Nowohuckie Centrum Kultury | al. Jana Pawła II 232
Kraków

Fot. Jakub Kusiej

Fot. Jakub Kusiej

Bilety dostępne są na stronie: elementtalks.com/pl/urban2018/tickets/

Strona konferencji: elementtalks.com/pl/urban2018/

Wydarzenie na Facebooku: facebook.com/events/1439989346131002/

Wieczór filmowy: facebook.com/events/499343287141132/

VOD

The Smashing Pumpkins – Oceania Live at NYC

Videofan, Zygmunt Rytka


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE