made-in-photo-10

Made in Photo 10

W piątek 12 stycznia o godz. 17:00 we wrocławskiej Galerii Foto-Gen odbył się wernisaż wystawy MADE-IN-PHOTO 10, prezentującej realizacje fotomedialne powstałe we wrocławskiej, warszawskiej, gdańskiej i łódzkiej pracowniach akademickich.

„MADE-IN-PHOTO” to autorski projekt badawczy związany z dydaktycznym zastosowaniem fotomediów w procesie pozyskiwania i kreowania obrazu w technologiach analogowych i cyfrowych, realizowany jest w Pracowni Fotografii Intermedialnej we wrocławskiej katedrze ASP w zespole: prof. Andrzej P. Bator, dr Agata Szuba. Pozwala on budować wśród studentów umiejętność świadomego wykorzystywania narzędzi do rejestrowania i przetwarzania obrazu oraz przeniesienie doświadczenia z tradycyjnych, klasycznych technik w nową strefę wirtualnej przestrzeni.

Od roku 2012 wystawy z cyklu Made in photo prezentowane były na wystawach studentów i absolwentów Pracowni Fotografii Intermedialnej w polskich i zagranicznych galeriach sztuki. Dziesiąta, jubileuszowa edycja jest pierwszą, która eksponuje prace wszystkich czterech pracowni z Wrocławia, Warszawy, Gdańska i Łodzi współpracujących ze sobą.

Wystawa potrwa do 9 lutego.

Made in Photo 10

Made in Photo 10

Więcej informacji na stronie: okis.pl

facebook.com

VOD

Cyrulik sewilski – opera

The Smashing Pumpkins – Oceania Live at NYC


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE