silk-road-international-cultural-forum-2017

Silk Road International Cultural Forum 2017

W dniach 29-30.11. w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Silk Road International Cultural Forum, które stanowi platformę komunikacji kulturalnej między krajami leżącymi wzdłuż Jedwabnego Szlaku.

Silk Road International Cultural Forum

Silk Road International Cultural Forum

Końcem listopada 2017 roku w Warszawie odbędzie się trzecia już edycja Silk Road International Cultural Forum. Głównym celem tego 2-dniowego wydarzenia jest promowanie idei współpracy w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Forum stanowi doskonałą platformę dla komunikacji i współpracy między organizacjami rządowymi, instytucjami kultury, artystami i twórcami z krajów leżących wzdłuż Jedwabnego Szlaku.

Głównym organizatorem wydarzenia jest China National Culture Foundation akredytowana przez Ministerstwo Kultury ChRL. Wydarzenie to zdobyło szerokie uznanie w Chinach i za granicą, jako doskonała platforma dialogu, komunikacji i współpracy międzykulturowej.

3. edycja Forum skupi się wokół tematu Otwarcia nowej ery wielostronnej współpracy w ramach inicjatywy Jednego Pasa i Jednego Szlaku. W wydarzeniu wezmą udział wybitni artyści i twórcy sztuki, operatorzy muzeów, teatrów i galerii oraz naukowcy specjalizujących się w badaniach kulturalnych.

29-30 listopada 2017, hotel Westin w Warszawie

www.sinopol.pl/pl/kultura/silk-road-international-cultural-forum-2017-2

VOD

Oskar Kolberg – życie i pasja

Penelopa – film dokumentalny


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE