wystawa-pokonkursowa-bz-wbk-press-foto-juz-w-tarnowie

Wystawa pokonkursowa BZ WBK Press Foto już w Tarnowie

Od 3 listopada w Tarnowskim Centrum Kultury można oglądać 10 pokonkursową wystawę zdjęć laureatów 13. edycji BZ WBK Press Foto. Wśród 149 zdjęć są dwie prace Michała Stańczyka z Tarnowa, który zdobył m.in. Nagrodę Banku Zachodniego WBK.

Bank Zachodni WBK, który od 13 lat jest organizatorem i mecenasem konkursu, wybierając Nagrodę Banku, sięgnął po jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych ubiegłego roku, którym był mecz Ukraina – Polska UEFA EURO 2016 we Francji.

- Są sekundy w trakcie gry, których nie dostrzegą fani na trybunach stadionu ani na ekranach telewizorów. To one często mówią najwięcej o tym, co dzieje się na murawie. Spust migawki fotoreporterów jest w stanie uchwycić takie momenty, które na lata zostają w pamięci. Wprawdzie nie zostaliśmy mistrzami Euro 2016, ale myślę, że nikt z polskich kibiców nie czuje się rozczarowany. Zdjęcie Michała Stańczyka, na którym Artem Fedetskyi złości się po kolejnej udanej interwencji naszego bramkarza Łukasza Fabiańskiego jest jednym z dowodów na to, że wcale nie byliśmy łatwym przeciwnikiem i za to jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszej drużynie – powiedział o nagrodzonym zdjęciu Artur Sikora, dyrektor Obszaru Komunikacji, Marketingu i Zarządzania Jakością w Banku Zachodnim WBK.

Drugie nagrodzone zdjęcie Michała Stańczyka to niezwykle barwna fotografia „z lotu ptaka” wykonana techniką zdalną podczas meczu Polska – Francja w ramach EHF EURO 2016.

GDZIE: Tarnowskie Centrum Kultury (Rynek 5, Tarnów)
KIEDY: 3-15 listopada 2017 r.

fot. Michał Stańczyk_Nagroda Banku Zachodniego WBK

fot. Michał Stańczyk_Nagroda Banku Zachodniego WBK

www.bzwbkpressfoto.pl

VOD

Oskar Kolberg – życie i pasja

Penelopa – film dokumentalny


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE