11-festiwal-artystow-ulicy-ulicznicy-na-polmetku

11. Festiwal artystów ulicy ULICZNICY na półmetku

Zapraszamy na weekend trzeci festiwalu, zwany potocznie: “Swoje poznajcie”. Przed nami stand up, pantomima, warsztaty, teatr lalkowy i widowisko plastyczno-muzyczne

Zaczynamy w piątek 14.07 o godz. 19.00 na Scenie Forum (ul. Lipowa 1). Spotkamy tam Warrena ze „SPADKOBIERCÓW”, członka byłego Kabaretu Limo, czyli Wojciecha Tremiszewskiego. Oraz – JEGO – wieszcza, twórcę epopei narodowej, cierpiącego za milijony – Adama Mickiewicza!

W sobotę w godz. 12:00-16:00 w Parku Chopina warsztaty kreatywne. O 16:00 spektakl teatru Falkoshow z Lanckorony. Tradycyjny i uroczy teatr pacynek, w którym aktor-magik zręcznie wyczarowuje znaną od lat historię o rezolutnej dziewczynce w czerwonym kapturku.

W sobotnią noc, o godz. 21:30, w Parku Chopina rzeczy niebywałe. Stołeczny Teatr Akt zaprosi nas na widowisko plastyczno-taneczne „Sen Kustosza”. W niedzielę, 16.07 o godz. 18.00 na gliwickim Rynku wystąpi jeden ze znakomitszych ośrodków pantomimy w Polsce – Teatr Pantomimy Mimo. Będzie to wyjątkowa okazja, by powrócić do czasów, w których grupy artystów prezentowały swoje przedstawienia na ulicach i placach miejskich.

Gliwice, Scena Forum/Park Chopina/Rynek, 14-16 lipca

teatr-mimo-komedianci-3-fot-kasia-chmura

teatr-mimo-komedianci-3-fot-kasia-chmura

www.ulicznicy.pl 
www.facebook.com/ulicznicy

VOD

Którędy po sztukę, Wiesław Borowski

Stefan Gierowski. Portret


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE