mloda-sztuka-zmienia-perspektywe-16-edycja-konkursu-artystyczna-podroz-hestii

Młoda sztuka zmienia perspektywę - 16. edycja konkursu Artystyczna Podróż Hestii

Studenci kierunków artystycznych w całej Polsce mogą od dzisiaj przesyłać swoje zgłoszenia do konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Inicjatywa odbywa się po raz szesnasty.

Konkurs Artystyczna Podróż Hestii kierowany jest do studentów kierunków artystycznych wszystkich polskich uczelni wyższych III, IV i V roku. Na zgłoszenia, które można wysłać poprzez specjalny panel na stronie internetowej, organizatorzy czekają od dzisiaj. Na Konkurs można nadsyłać prace z obszarów: malarstwa, grafiki, rzeźby i instalacji, fotografii, sztuki cyfrowej i performance. Konkurs zakończy się galą finałową w Muzeum nad Wisłą – nowym pawilonie wystawienniczym Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Przed uczestnikami rozpoczynającej się dzisiaj 16. edycji konkursu stoi szansa miesięcznej podróży i rezydencji artystycznej w światowych centrach sztuki nowoczesnej - Nowym Jorku i Walencji, po powrocie z której młodzi twórcy dostają możliwość własnej wystawy w prestiżowych galeriach w stolicy. Ponadto, jeden z finalistów otrzymuje komercyjne zlecenie na artystyczną koncepcję raportu rocznego Grupy ERGO Hestia.

Młoda sztuka zmienia perspektywę - 16. edycja konkursu  Artystyczna Podróż Hestii

Młoda sztuka zmienia perspektywę - 16. edycja konkursu Artystyczna Podróż Hestii

Zgłoszenia prac konkursowych:
www.artystycznapodrozhestii.pl/konkurs

VOD

Którędy po sztukę, Wiesław Borowski

Stefan Gierowski. Portret


FACEBOOK / / INSTAGRAM / YOUTUBE